Kniha hostů

Vzkazy

nám můžete napsat přes kontaktní formulář - děkujeme. 

25.02.2018 Krásná restaurace,výborné jídlo,perfektní obsluha,mohu jen doporučit.

19.02.2018 Velmi příjemný přístup parsonálu a vysoká úroveň restauračních služeb. Vysoká kultura restauračních služeb. Skvělá snídaňová nabídka.

15.02.2018 Milý, ochotný a vstřícný personál. Moderní zařízení a čistota v celém hotelu včetně restaurace. Prostorné pokoje i koupelny, pohodlné postele. Výborné snídaně i ostatní jídla. Prostě vše “na jedničku” :)

08.09.2016 V tomto hotelu jsme se s přítelem ubytovali už podruhé a byl nám přidělen tentokrát úžasný obrovský pokoj. Výborně zde vaří jak snídaně, tak hlavní jídlo. Servis příjemný a vstřícný!

24.03.2016 Skvělé jídlo a perfektní obsluha, která není v ostatních restauracích samozřejmostí. Jen tak dále :-)

14.02.2016 Včerejší valentýnský večer ve vaší restauraci byl moc příjemný. Úžasná obsluha a vynikající jídlo! Takový podnik na úrovni se finančně i slovně ohodnotí a pochválí s radostí!

18.12.2015 A very good hotel. Clean and quiet with very comfortable beds and spacious rooms. Nice design, big windows and possibility to darken the room makes the hotel more comfortable and attractive. As well as a nearby car park and short distance to the central square. We enjoyed breakfast very much, especially their excellent coffee. Polite and English spoken staff complete the very positive opinion. We highly recommend this hotel. ---- Bardzo dobry hotel. Czysty, cichy, z bardzo wygodnymi lóżkami. Duże pokoje i łazienki. Przyjemny wystrój, duże okna i możliwość ich zaciemnienia czyni hotel bardziej atrakcyjnym, podobnie jak pobliski parking i niewielka odległość do centralnego rynku. Bardzo nam smakowały śniadania, a zwłaszcza doskonała kawa. Uprzejmy i mówiący po angielsku personel dopełnia pozytywna opinię. Gorąco polecamy.

27.06.2015 Velmi příjemné prostředí i obsluha a hlavně výtečné jídlo...doporučuji všem.

13.05.2015 Tuto restauraci jsem náhodně našla na internetu a dnes vyzkoušela. Vybrala jsem si z denního menu, dokonalé. Tuto restauraci budu doporučovat. Cokoliv jsem si dala, bylo výborné...káva, dezert, domácí limonáda, menu.....tak si představuji, že by měla vypadat dobrá restaurace. Chválím.

21.03.2015 Dobrý den, ve čtvrtek jsme s manželem slavili výročí svatby a jako dárek jsme si dali skvělé jídlo ve Vaší restauraci. Jídlo bylo neskutečně výborné, nic lepšího jsem asi doposud nejedla, opravdu fantazie. Příjemná obsluha i útulné prostředí. Děkujeme za rásný zážitek.

30.01.2015 Konecne i CR restaurace, ktera se priklani zapadnimu standartu. Hezke a ciste prostredi, ochotna a mila obsluha, co dokaze doporucit skvele jidlo padnouci k pokrmu. Doporucuji jak na poledni menu, tak na romantickou veceri ve dvou. Penize zde utracene jsou skutecne dobre investovane do kvality. Jen tak dal. Mnoho zdraru do budoucnosti a halvne nestracejte Vas level kvality

04.10.2014 Na konci září jsem s rodinou strávil bohužel jen jednu noc na tak nádherném místě, jako je tento hotel. Krásné prostředí, výborná kuchyně a úžasný personál. Děkujeme a rádi se sem vrátíme.

21.09.2014 Na západ od našich hranic standard v těchto končinách perla v moři. Děkujeme za Vaši odvahu a práci ve Vašem krásném oboru. Přejeme hodně sil, mnoho spokojených hostů a celému personálu spoustu krásných zážitků v tak skvělém prostředí.

03.09.2014 Fantastické jídlo a skvělá obsluha, absolutně bezkonkurenčí v Novém Jičíně i přilehlém okolí.

25.06.2014 Výborné jídlo a skvělá obsluha, absolutně bezkonkurenčí v Nové Jičíně a přilehlém okolí. Chodíme sem pravidelně a vždy skvělé. Všem vřele doporučuji a díky.

20.05.2014 Velké poděkování celému personálu za úžasnou a příjemnou atmosféru a výborný chuťový zážitek...doporučuji všem a těším se na brzkou návštěvu u Vás... Děkuji...

15.05.2014 Neskutečeně pozitivní a krásné místo, s vynikající obsluhou a výbornými jídly...:-)! Smekám před Vámi všemi...:-)

03.05.2014 We visited this hotel and we can only recomented it. Great food, very friendly stuff, clean and lovely room. We will visit again one day. Thank you.

23.04.2014 Tři dny a tři noci strávené na tomto úžasném novém místě......... Pokoj a postele velmi pohodlné, hodně příjemné spaní.........Mile naladěný, usměvavý, profesionálně vystupující personál, jak po ránu tak po cely den a večer ............... Od mistrů kuchařů fantastické, velmi chuťově vyvážené jídlo /kacena a wook zelenina, těstoviny se zázvorem, tataráček, pizza se sýrem, jelení ragů, krupkové rizoto s rybkou a mnoho, opravdu mnoho dalších zázraků /..........Desing restaurace je vymyšlený na jedničku, hřejivý otevřený prostor, s originálními doplnky, speciálně obrazy s tématikou jsou nejvíce vydařené. Děkujeme a těšíme se na příště :-)

07.04.2014 Pravidelně navštěvujeme tuto restauraci, příjemné prostředí, příjemný a milý personál, výborné latte:) Budu doporučovat a rádi se budeme vracet...

MEKO
I. Golfový klub Nový Jičín
Steak House
Lari CZ
Menu
Město Nový Jičín